Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Program Partnerstwa Regionalnego

Program Partnerstwa Regionalnego - dołącz do nas już dziś!

Sukces Programu Partnerstwa Regionalnego w ostatnich dwóch sezonach (2017/2018 i 2018/2019)spowodował jego kontynuację! Wiele Miast, Gmin i Powiatów z województwa Warmińsko-Mazurskiego zaufało naszemu Klubowi i postawiło na siatkówkę. Niesamowita atmosfera i doping na trybunach, możliwość podziwiania najlepszych siatkarzy z bliska i wspólny trening - te wspomienia zostaną zapamiętane przez młodych adeptów siatkówki na długie lata!

Program Partnerstwa Regionalnego ma służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.

W sezonie 2019/2020, podczas meczu libero olsztyńskiego zespołu wystąpi w koszulce z herbem Partnera, w hali Urania na trybunach oraz na parkiecie widoczne będą reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymuje przed meczem pamiątkowa koszulkę oraz ma możliwość wręczenia statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania!

Dodatkowo Klub zapewnia Partnerowi bezpłatne zaproszenia dla dzieci na mecz, co daje możliwość podziwiania z bliska najlepszych siatkarzy na świecie! W ramach Programu trenerzy lub zawodnicy Indykpol AZS poprowadzą także pokazowy trening dla dzieci i młodzieży w miejscu wskazanym przez Partnera! 

Dołącz do nas już dziś!

Partnerem spotkań z Cerradem Enea Czarni Radom jest Miasto Iława! 

 

Partnerem spotkań z GKS Katowice jest Biskupiec! 

 

Partnerem spotkań z MKS Będzin jest Dobre Miasto!  

Partnerem spotkań z PGE Skrą Bełchatów jest Giżycko! 

Partnerem spotkań z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa jest Ełk!

Partnerem spotkań z Aluron Virtu CMC Zawiercie są Korsze! 

Partnerem spotkań z Asseco Resovią Rzeszów jest Kętrzyn! 

Partner spotkań z Treflem Gdańsk jest Reszel! 

 

Partner spotkań z Ślepsk Malow Suwałki jest Węgorzewo! 

Partner spotkań z BKS Bisłą Bydgoszcz jest Gmina Dywity! 

Partnerem spotkań z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle są Rozogi!  

 

REKLAMA