AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
"AleZeSpół!” - zapraszamy na wystawę zdjęć!
Mateusz Lewandowski
2017-04-22 13:59:00
Zdjęcie do aktualności
Zapraszamy na wystawę „AleZeSpół!”, obrazującą siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie! Autorem zdjęć jest nasz fotograf – Kacper Kirklewski!

Wystawa "AleZeSpół!" prezentuje fotografie wykonane przez naszego fotoreportera Kacpra Kirklewskiego. Wyjątkowe zdjęcia z ligowych spotkań Indykpolu AZS-u Olsztyn podkreślają niesamowitą atmosferę, jaka panowała w drużynie i dynamikę, z jaką akademicy weszli do czołówki PlusLigi.

- Fotografia jest dla mnie przede wszystkim rozrywką – opowiada Kacper Kirklewski. - Każde zdjęcie wykonuję z myślą, by dostarczyło jak najwięcej tym, którzy będą je później oglądać. Z wielką pasją staram się wykonywać podstawowe zadanie fotoreportera - pokazać innym to, czego nie są w stanie sami dostrzec. Przygotowując wystawę "AleZeSpół!", kierowałem się tymi samymi zasadami. Chciałbym ukazać odbiorcom nowy wymiar fotografii i zarazem piękno siatkówki, która bez wątpienia jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu. Miniony sezon - najlepszy dla olsztyńskiej siatkówki od wielu lat - zasługuje na godne podsumowanie. Wystawa, która niedługo zawiśnie w Starej Kotłowni, będzie artystyczną puentą ostatnich miesięcy i kolejną wspaniałą okazją do wspólnego świętowania sukcesu naszych siatkarzy. Serdecznie zapraszam do wnętrza wyjątkowego Zespołu, który zapisze się w pamięci kibiców na wiele lat... To trzeba zobaczyć!

Wernisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00 w  Centrum Innowacji i Transferu Technologii (Stara Kotłownia), przy ul. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie. Mecenasem przedsięwzięcia jest Auto Idea Mercedes-Benz. Fotografie będzie można podziwiać do 7 maja!

Zapraszamy!

 

Aktualności