Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Daniel Pliński zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn!
Mateusz Lewandowski
2017-04-24 13:27:00
Zdjęcie do aktualności
Odkrywamy kolejne karty przed sezonem 2017/2018. Umowę z olsztyńskim klubem przedłużył Daniel Pliński!

Daniel Pliński do zespołu Indykpolu AZS Olsztyn dołączył przed sezonem 2016/2017. Środkowy olsztyńskich akademików o miejsce w wyjściowym składzie walczył z Miłoszem Zniszczołem i Kubą Kochanowskim. W 32 spotkaniach, Pliński zdobył 229 punktów: 144 atakiem, 74 blokiem i 11 serwisem. W kolejnym sezonie kibice będą mogli dalej podziwiać Daniela Plińskiego w barwach ekipy ze stolicy Warmii i Mazur!

- Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia – wyjaśnia Tomasz Jankowski, prezes olsztyńskiego klubu. – Daniel jest nie tylko utytułowanym i świetnym graczem, ale też zawodnikiem od którego można się wiele nauczyć. Myślę, że drużyna potrzebuje takiej osoby nie tylko na boisku, ale i poza nim.

Sam zawodnik również nie kryje radości z podpisania umowy na kolejny sezon. - W Olsztynie czuje się bardzo dobrze – przyznaje Daniel Pliński. – Moim marzeniem było tutaj pozostać i cel został zrealizowany. Cieszę się, że po roku mojej obecności w Indykpolu AZS Olsztyn przekonali się do mnie ludzie pracujący w klubie i zaproponowali mi kontrakt, z którego jestem bardzo zadowolony.  

Kontrakt olsztyńskiego klubu z Danielem Plińskim został przedłużony o rok.

Aktualności