AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Kup karnet już dziś!
Mateusz Lewandowski
2017-08-01 09:43:00
Zdjęcie do aktualności
Zgodnie z zapowiedziami, 1 sierpnia uruchomiliśmy sprzedaż karnetów na domowe spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2017/2018! Sprawdź szczegóły sprzedaży i nie czekaj w kolejkach!

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy oraz unikniesz kolejek w kasie przed samym spotkanie! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

Cena karnetu na dużą trybunę – 290 złotych

KUP KARNET!! (DOSTĘPNE PO ZALOGOWANIU)

W sprzedaży są również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 500 zł), która odbywa się tylko w siedzibie Klubu AZS. 

Nie wiesz jakie miejsce wybrać? Skorzystaj z naszego wirtualnego spaceru i zobacz widok z każdego sektoru ->

Za karnet możesz zapłacić w różny sposób. Pierwszy - przelew internetowy (za zakup Internetowy, nasze konto bankowe posiadamy w Warmińskim Banku Spółdzielczym. Jeśli masz konto w innym banku - pamiętaj, że na Twoją zapłatę możemy czekać dwa dni). W przypadku zakupu karnetu w siedzibie klubu, przyjdź z odliczoną kwotą. UWAGA!! Na wpłaty zamówione z karnetów z przedsprzedaży, czekamy do 15 sierpnia!!

Warmiński Bank Spółdzielczy

43 8857 0002 3014 0100 1560 0005

O dokładnym terminie odbioru zamówionych karnetów, będziemy informować na naszej stronie internetowej. 

Aktualności