AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Przypomnienie o wpłatach za karnety!
Mateusz Lewandowski
2017-08-10 11:25:00
Zdjęcie do aktualności
Wciąż trwa sprzedaż karnetów na domowe spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2017/2018. Tym, którzy złożyli już zamówienie, przypominamy o wpłatach - macie czas tylko do 16 sierpnia!

Za karnet możesz zapłacić w różny sposób. Pierwszy - przelew internetowy (za zakup Internetowy, nasze konto bankowe posiadamy w Warmińskim Banku Spółdzielczym. Jeśli masz konto w innym banku - pamiętaj, że na Twoją zapłatę możemy czekać dwa dni). W przypadku zakupu karnetu w siedzibie klubu, przyjdź z odliczoną kwotą.

UWAGA!! Na wpłaty zamówione z karnetów z przedsprzedaży, czekamy TYLKO do 16 sierpnia!! 

W dniu 14.08 biuro będzie NIECZYNNE!!!

Warmiński Bank Spółdzielczy

43 8857 0002 3014 0100 1560 0005

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy oraz unikniesz kolejek w kasie przed samym spotkanie! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

Cena karnetu na dużą trybunę – 290 złotych

KUP KARNET!! (DOSTĘPNE PO ZALOGOWANIU)

W sprzedaży są również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 500 zł), która odbywa się tylko w siedzibie Klubu AZS

Nie wiesz jakie miejsce wybrać? Skorzystaj z naszego wirtualnego spaceru i zobacz widok z każdego sektoru ->

 

 

O dokładnym terminie odbioru zamówionych karnetów, będziemy informować na naszej stronie internetowej. 

Aktualności