Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Kup bilet na Łuczniczkę i GKS!
Mateusz Lewandowski
2017-11-21 08:20:00
Zdjęcie do aktualności
W grudniu czekają nas kolejne siatkarskie emocje! Spraw Mikołajkowy i Świąteczny prezent dla siebie oraz swoich bliskich, kupując bilet na spotkania z Łuczniczką Bydgoszcz i GKS Katowice! Sprawdź szczegóły sprzedaży.

Kup bilet na spotkanie z Łuczniczką Bydgoszcz, które zostanie rozegrane w poniedziałek, 4 grudnia o 18:00! Kto wygra rywalizację na środku - młody Kuba Kochanowski czy doświadczony Wojciech Jurkiewicz? Który rozgrywający będzie mógł unieść ręcę w geście zwycięstwa - Paweł Woicki czy Edgardo Goas? Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów - Tomas Rousseaux czy Henrique Batagim? Zobacz również w akcji byłego siatkarza Indykpolu AZS - Metodiego Ananieva

Zobacz to na własne oczy!

Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
Poniedziałek, 4 grudnia, godz. 18:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Zamknięcie sprzedaży internetowej w sobotę, 25 listopada o 12:00

 

Do sprzedaży trafiły także bilety na świąteczne spotkanie z GKS Katowice, które odbędzie się w piątek, 22 grudnia o 18:00! Spraw sobie i swoim bliskim świąteczny prezent! Zobacz, jak poradzi sobie były siatkarz AZS Olsztyn, a obecnie trener ekipy z Katowic - Piotr Gruszka! Kto będzie lepszy na pozycji libero - Michał Żurek czy Bartek Mariański? Który z rozgrywających będzie mógł unieść ręcę w geście zwycięstwa - Paweł Woicki czy Marcin Komenda?

Spędź z nami przedświąteczny czas!

Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice
Piątek, 22 grudnia, godz. 18:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Zamknięcie sprzedaży internetowej w sobotę, 16 grudnia o 12:00

 

Aktualności