Co powiedzieli siatkarze po meczu w Warszawie?
Mateusz Lewandowski
2017-12-13 10:27:00
Zdjęcie do aktualności
Posłuchaj, co na antenie Radia UWM FM powiedzieli podczas pomeczowego studia, po spotkaniu z ONICO Warszawa powiedzieli Adrian Buchowski, Blake Scheerhoorn i Mateusz Nykiel.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn we wtorkowy wieczór musieli uznać wyższość ONICO Warszawa, przegrywając na wyjeździe 1:3. W dwóch emocjonujących setach, górą byli warszawianie. Po 10-cio minutowej przerwie, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pewnie wygrała trzecią odsłonę. W kolejnej jednak, lepsi byli gospodarze, którzy zainkasowali komplet punktów.

Podopieczni trenera Roberto Santilliego dysponowali tego dnia większą skutecznością w ataku - 45% skuteczności przy 38% skuteczności gospodarzy. Siatkarze ONICO natomiast mieli nieco dokładniejsze przyjęcie (65% do 63%), zdobyli więcej asów serwisowych (8:4) oraz asów serwisowych (10:6).

Najskuteczniejszym zawodnikiem wsród gospodarzy był Bartosz Kwolek (16 pkt.), a wsród gości - Jan Hadrava (19 pkt.)