Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
D.Pliński: Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa
Mateusz Lewandowski
2017-12-31 22:34:00
Zdjęcie do aktualności
- Obecnie zajmujemy 7. miejsce w ligowej, ale nie powiedzieliśmy ostatniego słowa - powiedział Daniel Pliński na antenie Radia UWM FM po spotkaniu z MKS Będzin, Posłuchaj pozostałych pomeczowych wypowiedzi siatkarzy.

W ostatnim meczu w 2017 roku, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn musieli uznać wyższość MKS Będzin, przegrywając na wyjeździe 1:3. Po pierwszej przegranej partii, olsztyńscy akademicy w drugiej odsłonie spotkania byli górą, schodząc na regulaminową 10-cio minutową przerwę przy stanie 1:1. Trzeci i czwarty set należał już do gospodarzy, który zdobyli komplet punktów.

Podopieczni trenera Steilo de Rocco lepiej spisywali się od swojego rywala w przyjęciu (57% dokładnego przyjęcia prz 47% dokładnego przyjęcia olsztynian), dysponowali większą skutecznością w ataku (50% do 42%) oraz zanotowali większą liczbę bloków (10:7). Zawodnicy prowadzeni przez Roberto Santilliego zdobyli natomiast więcej asów serwisowych (5:3).

Najskuteczniejszym siatkarzem wśrod gospodarzy był Marcin Waliński (20 pkt.), a u drużyny ze stolicy Warmii i Mazur - Jan Hadrava (23 pkt).

Posłuchaj pomeczowych wywiadów na antenie Radia UWM FM

Roberto Santilli

 

Daniel Pliński

 

Tomas Rousseaux

 

Michał Potera

 

Indykpol AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce 
Niedziela, 14 stycznia, godz. 15:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Sprzedaż internetowa trwa do soboty, 6.01 do godziny 12:00

 

Aktualności