Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Program dla grup zorganizowanych!
Mateusz Lewandowski
2018-01-04 11:34:00
Zdjęcie do aktualności
Wraz z początkiem nowego roku, przypominamy o naszym programie dla grup zorganizowanych! Kibicuj siatkarzom i zyskaj nagrody!

Przypominamy o naszym programie dla grup zorganizowanych - czekamy na Was na pierwszym meczu w 2018 roku w Hali Urania z Dafi Społem Kielce, który rozegramy już w niedzielę, 14 stycznia o godzinie 15:00 (KUP BILET). Najaktywniejsza grupa skorzysta z pierwszeństwa przy zakupie biletów na starcie z Mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle!

Grupa, która w sezonie 2017/2018 najwięcej razy zasiądzie na trybunach hali Urania, otrzyma od Klubu 10 kompletów strojów meczowych firmy EYE SPORT WEAR (koszulka + spodenki).

Czym prędzej kup bilet na www.indykpolazs.pl/bilety (opiekunowie wchodzą gratis - 1 opiekun na 15 osób - skontaktuj się z naszym klubem telefonicznie bądź e-mail!). WAŻNE!!! Przy składaniu zamówienia, zaznacz również bilety dla opiekunów i odejmij kwotę ich biletów od kwoty zamówienia, która jest wyświetlana przez system!!!

Do tej pory odwiedziły nas m.in szkoły z Węgorzewa, Ełku, Morągu, Nidzicy, Jasienicy, Szczytna, Górowa Iławeckiego, Stawiska, Olsztynka, Działdowa i wielu, wielu innych.

Teraz czas na Ciebie!

Indykpol AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce 
Niedziela, 14 stycznia, godz. 15:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
Od poniedziałku kup bilet w:
* Siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12), w godzinach 7:30 - 15:30
* Miejskiej Informacji Turystycznej (Ratusz, wejście od ul. 1 Maja), w godzinach 10-16
* sklepie EYE Sport (ul. Kościuszki 43), w godznach 10-18
​* W dniu meczu w kasie biletowej Hali Urania od godziny 13

 

 

Aktualności