Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Gramy z Fundacją "Przyszłość dla Dzieci"
Mateusz Lewandowski
2018-03-29 15:00:00
Zdjęcie do aktualności
Siatkarze Indykpolu AZS w najbliższy piątek zagrają najważniejszy mecz sezonu z ONICO Warszawa. Po raz kolejny na boisko wprowadzą ich podopieczni fundacji "Przyszłość dla Dzieci"!

Już 30 marca olsztyńska drużyna siatkarzy zagra z warszawskim zespołem ONICO. Będzie to decydujące spotkanie olsztyńskich akademików. Stawką będzie awans do fazy play-off! Podczas rozpoczęcia meczu siatkarzy wesprze niezwykła eskorta – Kacper, Roksana, Adam i Patrycja czyli, podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W ten sposób zawodnicy i klub będą zachęcali do przekazania 1% podatku na rzecz 320 chorych dzieci z Warmii i Mazur pozostających pod opieką fundacji.

Dzieci już nie pierwszy raz będą miały okazję uczestniczyć w akcji tego typu. Miesiąc temu podczas meczu kiedy to Indykpol AZS zagrał z Zaksą Kędzierzyn Koźle na parkiet siatkarzy wyprowadziło czworo podopiecznych fundacji. 

Olsztyński klub chętnie włącza się w akcje charytatywne.— Chcemy, jako ambasadorowie Olsztyna i województwa, dawać dobry przykład — mówi Marcin Zarębski, menedżer AZS. — I dlatego włączamy się w akcję zbierania 1 procenta na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. My jesteśmy zdrowi i wysportowani, ale wiemy, że nie wszyscy mają takie szczęście, dlatego chcemy im pomóc. Widziałem, że dzieci biorące udział w poprzednim wydarzeniu, były szczęśliwe. Będziemy je wspierać przez kolejne lata.

Piątkowy mecz nie będzie jedyną okazją żeby wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci. Ciągle można przekazać swój 1 procent podatku. Dla wielu podopiecznych fundacji darowizny wpłacane na konto fundacji to jedyna szansa na to, żeby mogły wrócić do zdrowia. — Przekazanie jednego procenta przy rozliczeniu podatkowym to dla nas niewielki gest, ale dla podopiecznych fundacji to ogromna szansa — podkreśla Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa
Piątek, 30 marca, godzina 18:00
Bilety: 25 i 15 złotych (ulgowe)
Kup bilet w:
* Siedzibie Klubu AZS (ul.Oczapowskiego 12), w godz. 7:30 - 14:00
* EYE Sport (ul. Kościuszki 43), w godz. 10:00 - 16:00
* W dniu meczu, w kasie biletowej Hali Urania, od godziny 16:00

 

Aktualności