Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Siatkarze wybrali swoje numery
Mateusz Lewandowski
2018-07-09 16:00:00
Zdjęcie do aktualności
Siatkarze wybrali swoje szczęśliwe numery. Zobacz, kto zagra z jakim numerem na koszulkach w nachodzącym sezonie.

Choć wakacje jeszcze w pełni, to w klubie trwają przygotowania do przyszłego sezonu. Poznaliśmy już plan przygotowań zespołu (rozpoczęcie przygotowań 6 sierpnia) oraz szczegółowy terminarz. Sezon 2018/2019 rozpoczniemy wyjazdowym spotkaniem z GKS Katowice w sobotę, 13 października. ​„Podwójna" olsztyńska inauguracja odbędzie się środę 17 października (mecz z Cerradem Czarni Radom) oraz sobotę, 20 października (konfrontacja z MKS Będzin). 

Siatkarze, którzy korzystają w pełni z wolnego czasu i słonecznej pogody, wybrali już swoje numery. Zawodnicy, którzy bronili barw olsztyńskich akademików w poprzednim sezonie, pozostali wierni swoim szczęśliwym liczbom. I tak: Mateusz Kańczok zagra z „1" na plecach", Jan Hadrava z „2”, Michał Żurek z „3”, Miłosz Zniszczoł z „5”, Robbert Andringa z „6", Paweł Woicki z „12” i Kuba Zabłocki z „17”.

Siatkarze, którzy dołączą do naszego zespołu, również wybrali numery: Marcel Lux - 4; Siergiej Kapelus - 7; Paweł Pietraszko - 9; Radosław Gil - 10; Sebastian Warda - 13; Jakub Urbanowicz - 14; Mateusz Poręba 16;  Podobnie jak w poprzednim sezonie, o ubiór naszego zespołu zadba firma EYE Sport Wear.

* Mateusz Kańczok - 1

* Jan Hadrava - 2

* Michał Żurek - 3

* Marcel Lux - 4

* Miłosz Zniszczoł - 5

* Robbert Andringa - 6

* Siergiej Kapelus - 7

* Paweł Pietraszko - 9

* Radosław Gil - 10

* Paweł Woicki - 12

* Sebastian Warda - 13

* Jakub Urbanowicz - 14

* Mateusz Poręba - 16

* Jakub Zabłocki - 17

 

Aktualności