Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Kup bilet na mecz z Radomiem i Będzinem!
Mateusz Lewandowski
2018-09-28 15:16:00
Zdjęcie do aktualności
Czas na inaugurację nowego sezonu PlusLigi w Hali Urania! Czas na pierwsze zwycięstwa! Już teraz kup bilet na spotkania z Cerradem Czarni Radom i MKS Będzin!

Możemy już oficjalnie ogłosić daty pierwszych spotkań siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Hali Urania! W środe, 17 października o godz. 18:00, akademicy zmierzą się z Cerradem Czarni Radom. Trzy dni później, w sobotę, 20 października, o godzinie 17:30, Indykpol AZS zmierzy się z MKS Będzin.

W sobotę, 20 października, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z MKS Będzin! Zobacz w akcji byłych siatkarzy Indykpolu AZS – Adriana Buchowskiego i Michała Poterę! Kto okaże się lepszy w rywalizacji libero – Michał Żurek czy Michał Potera? Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Marcel Lux czy Jan Fornal? Kto wygra pojedynek zagranicznych trenerów – Roberto Santilli czy Gido Vermeulen? Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur udanie zainauguruje sezon przed własną publicznością?

Przyjdź i przekonaj się na własne oczy!

KUP BILET

W sobotę, 20 października, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z MKS Będzin! Zobacz w akcji byłych siatkarzy Indykpolu AZS – Adriana Buchowskiego i Michała Poterę! Kto okaże się lepszy w rywalizacji libero – Michał Żurek czy Michał Potera? Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Marcel Lux czy Jan Fornal? Kto wygra pojedynek zagranicznych trenerów – Roberto Santilliczy Gido Vermeulen? Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur udanie zainauguruje sezon przed własną publicznością?

KUP BILET

 

Aktualności