Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Producent Marki Specjal Sponsorem Głównym klubu Indykpol AZS Olsztyn
Mateusz Lewandowski
2019-02-01 11:44:00
Zdjęcie do aktualności
Producent marki Specjal i Indykpol AZS Olsztyn łączą siły. Dwie wizytówki północnego regionu Polski rozpoczynają współpracę, w ramach której marka pojawi się m.in. w Hali Urania. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2020/2021.

Specjal to marka od zawsze związaną z północnym regionem Polski, a dzięki współpracy z Indykpolem AZS Olsztyn, otwiera kolejny rozdział w wspieraniu lokalnych symboli. Logo Specjala pojawi się m.in. w hali naszego Klubu.

Jako jedna z największych marek regionalnych, Specjal od lat aktywnie angażuje się w najważniejsze lokalne inicjatywy, w tym wydarzenia sportowe. Północna część Polski to miejsce o wspaniałych sportowych tradycjach, a w klubie AZS Olsztyn widzimy ogromny potencjał na ich kontynuowanie – mówi Katarzyna Wierzchowska, brand manager marki Specjal w Grupie Żywiec.

Z przyjemnością obserwujemy jak dynamicznie rozwija się AZS i jako Sponsor Główny, będziemy wspierać drużynę w dalszych działaniach. Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem klubu i wraz z kibicami emocjonować się meczami AZS-u w nadchodzących sezonach – dodaje Jacek Caputa, event manager w Grupie Żywiec.

Jesteśmy w połowie rozgrywek obecnego sezonu, porozumienie na pewno pomoże w osiągnięciu celów, jakie wyznaczył sobie klub na ten rok.

Współpraca na zasadach partnerstwa przynosi wiele nowych perspektyw dla stron. Wsparcie klubu pomoże spełnić aspiracje sportowe, jednocześnie umacniając pozycję marki Specjal w regionie.

- Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy i pozyskania nowego Sponsora – mówi Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA.Cieszę się tym bardziej, iż jest to kilkuletnia umowa. Doceniam też, że nasz nowy Sponsor chce wspierać lokalny sport, po przez współpracę z naszym Klubem. Myślę, że dzięki naszej dobre grze i działaniom marketingowym, będziemy promowali jak najlepiej markę Specjal.

Aktualności