Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Półfinał AMP - terminarz i wyniki
Mateusz Lewandowski
2019-04-14 11:22:00
Zdjęcie do aktualności
12 ekip weźmie udział w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski, które w dniach 12-14 kwietnia odbędą się w Olsztynie. Tylko cztery najlepsze ekipy wywalczą awans do turnieju finałowego. Sprawdź szczegóły i terminarz zawodów!

Stolicę Warmii i Mazur w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn będą reprezentować dwie uczelnie - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (której trenerami są Grzegorz Krzan i Andrzej Grygołowicz) oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa. Spotkania będą rozgrywane w dwóch halach - UWM w Kortowie (Prawocheńskiego 7) i Hali Urania (Piłsudskiego 44). O awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w połowie maja w Rzeszowie, walczyć będzie 12 ekip, podzielonych na 4 grupy - tylko cztery najlepsze zespoły uzyskają przepustkę do wielkiego finału.

Poniżej podajemy szczegółowy terminarz, który w czasie trwania turnieju będzie na biężąco aktualizowany.

 

Piątek, 12 kwietnia 2019, hala sportowa w Kortowie

godzina 10:00: SAN Łódź - WSM Warszawa 2:0 (27:25,25:18)

godzina 11:30: UW Warszawa - PW Warszawa 1:2 (24:26,25:23,8:15)

godzina 16:30: UWM w Olsztynie - SAN Łódź 2:0 (25:19,25:13)

godzina 18:00: OSW Olsztyn - PW Warszawa 0:2 (14:25,19:25)

 

Piątek, 12 kwietnia 2019, Hala Urania

godzina 10:00: AszWoj Warszawa - SGH Warszawa 2:0 (25:20,25:23)

godzina 11:30: ALK Warszawa - WAT Warszawa 2:0 (25:21,25:22)

godzina 16:30: PŁ Łódź - AszWoj Warszawa 2:1 (22:25,25:17,15:10)

godzina 18:00: PB Białystok - WAT Warszawa 0:2 (18:25,22:25)

 

Sobota, 13 kwietnia 2019, hala sportowa w Kortowie

godzina 10:00: WSM Warszawa - UWM Olsztyn 0:2 (19:25,16:25)

godzina 11:30: UW Warszawa - OSW Olsztyn 2:0 (25:10,25:19)

godzina 16:00: (O miejsca 8-12): (III A) WSM Warszawa - (III D) OSW Olsztyn 2:0 (25:19,25:10)

godzina 17:15: (Ćwierćfinał 2): (I A) UWM Olsztyn - (II D) Uniwersytet Warszawski 2:0 (25:17,25:21)

godzina 18:30: (Ćwierćfinał 4): (I D) Politechnika Warszawska - (II A) SAN Łódź 0:2 (18:25,19:25)

 

Sobota, 13 kwietnia 2019, Hala Urania

godzina 10:00: SGH Warszawa - PŁ Łódź 0:2 (22:25,16:25)

godzina 11:30: ALK Warszawa - PB Białystok 2:0 (25:19,25:15)

godzina 16:00: (O miejsca 8-12): (III B) SGH Warszawa - (III C) PB Białystok 2:0 (25:23,25:21)

godzina 17:15: (Ćwierćfinał 1): (I C) ALK Warszawa - (II B) AszWoj Warszawa 2:0 (25:16,25:21)

godzina 18:30: (Ćwierćfinał 3): (I B) Politechnika Łódzka - (II C) WAT Warszawa 2:0 (25:21,25:20)

 

Niedziela, 14 kwietnia 2019, hala sportowa w Kortowie

godzina 9:30: O miejsca 5-8: AszWoj w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 0:2 (14:25,19:25)

godzina 10:45: Półfinał: ALK w Warszawie - UWM Olsztyn 0:2 (19:25,21:25)

godzina 12:00: Mecz o 11. miejsce: PB Białystok - OSW Olsztyn 2:0 (25:23,25:22)

godzina 14:00: Mecz o III miejsce: ALK Warszawa - SAN Łódź 1:2 (25:18,17:25,14:16)

godzina 15:00: FINAŁ: UWM Olsztyn - Politechnika Łódzka 2:0 (25:15,25:16)

16:15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

Niedziela, 14 kwietnia 2019, Hala Urania

godzina 9:30: O miejsca 5-8: WAT Warszawa- Politechnika Warszawska 2:0 (25:21,25:20)

godzina 10:45: Półfinał: Politechnika Łódzka - SAN Łódź 2:0 (25:21,28:26)

godzina 12:00: Mecz o 9. miejsce:  SGH Warszawa - WSM Warszawa 2:0 (25:22,26:24)

godzina 13:00: Mecz o 7. miejsce: AszWoj Warszawa - Politechnika Warszawska 0:2 (22:25,24:26)

godzina 14:00: Mecz o 5. miejsce: Uniwersytet Warszawski - WAT Warszawa 0:2 (19:25,24:26)

 

Klasyfikacja końcowa

1. UWM Olsztyn

2. Politechnika Łódzka

3. SAN Łódź

4. ALK Warszawa

5. WAT Warszawa

6. UW Warszawa

7. Politechnika Warszawska

8. AszWoj Warszawa

9. SGH Warszawa

10. WSM Warszawa

11. Politechnika Białostocka

12. OSW Olsztyn

 

GRUPA A

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. UWM Olsztyn 2 4 4:0
2. SAN Łódź 2 3 2:2
3. WSM Warszawa   2   2     0:4    

 

GRUPA B

Miejsce Drużyna Mecze Punkty  Sety
1. Politechnika Łódzka 2 4 4:1
2. AszWoj Warszawa 2 3 3:2
3. SGH Warszawa 2 2 0:4

 

GRUPA C

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. ALK Warszawa 2 4 4:0
2. WAT Warszawa 2 3 2:2
3. Politechnika Białostocka 2 2 0:4

 

GRUPA D

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. Politechnika Warszawska 2 4 4:1
2. Uniwersytet Warszawski 2 3 3:2
3. OSW Olsztyn 2 2 0:4

 

Aktualności