Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Poznaj szczęśliwe numery siatkarzy
Mateusz Lewandowski
2019-07-29 10:22:00
Zdjęcie do aktualności
Kto otwiera skład Indykpolu AZS z numerem 1 na koszulce? Który z zawodników jest wierny swojej szczęśliwej liczbie? Zobacz, jakie numery siatkarze wybrali na nadchodzący sezon.

Choć wakacje jeszcze w pełni, to w klubie trwają przygotowania do nowego sezonu. Poznaliśmy m.in szczegółowy terminarz. Sezon 2019/2020 rozpoczniemy domowym spotkaniem z Cerradem Czarni Radom (26 października). Siatkarze oraz kibice, na pierwszy wyjazd udadzą się trzy dni później, 30 października (środa) do Zawiercia. Kilkadziesiąt godzin później kolejna podróż - 3 listopada ekipa ze stolicy Warmii i Mazur uda się do Rzeszowa, na ciekawy pojedynek z Asseco Resovią. 

Sprawdź cały terminarz TUTAJ

Siatkarze, którzy korzystają w pełni z wolnego czasu i słonecznej pogody, wybrali już swoje numery. Zawodnicy, którzy bronili barw olsztyńskich akademików w poprzednim sezonie, pozostali wierni swoim szczęśliwym liczbom. Jan Hadrava zagra z „2” na plecach, Michał Żurek z „3”, Robbert Andringa z „6", Paweł Pietraszko z „9", Paweł Woicki z „12”, Mateusz Poręba z „16", Kuba Zabłocki z „17” i Dawid Sokołowski z „18".

Siatkarze, którzy dołączą do naszego zespołu, również wybrali numery: Tomasz Kowalski otwiera skład zespołu z numerem „1", Remigiusz Kapica z „10", Taylor Averill z „13", Mateusz Mika z „15" i Wojciech Żaliński z „21".

Podobnie jak w poprzednim sezonie, o ubiór naszego zespołu zadba firma EYE Sport Wear.

Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

* Tomasz Kowalski - 1

* Jan Hadrava - 2

* Michał Żurek - 3

* Robbert Andringa - 6

* Paweł Pietraszko - 9

* Remigiusz Kapica - 10

* Paweł Woicki - 12

* Taylor Averill - 13

* Mateusz Mika - 15

* Mateusz Poręba - 16

* Jakub Zabłocki - 17

* Dawid Sokołowski - 18

* Wojciech Żaliński - 21

Aktualności